Zavřít reklamu

Galaxy Z Flip4 je jedním z nejmódnějších smartphonů současnosti, což Samsungu poskytuje příležitost pro spolupráci s různými módními značkami. Poté, co představil limitku Galaxy Z Flip4 Maison Margiela Edition, nyní pro telefon ve spolupráci s proslulou francouzskou oděvní společností Lacoste představil čtyři nové obaly.

Nové obaly, přesněji řečeno kryty, pro Flip4 jsou dostupné ve čtyřech barvách: tmavě šedé, modré, světle fialové a růžově zlaté. Kryty nesou decentní, avšak ihned rozpoznatelné legendární logo krokodýla společnosti Lacoste. Jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, stejně jako jejich balení (to je konkrétně vyrobeno z recyklovaného kartonu, rostlinného inkoustu a rostlinného lepidla).

Kryty jsou jinak dvoudílné jako většina podobných řešení pro čtvrtý Flip. Mají jednoduchý účelný design a jejich součástí je prstencová spona. Oficiální popis k nim říká, že nabízejí pohodlné uchopení.

Kryty Lacoste pro Galaxy Z Flip4 jsou dostupné prostřednictvím online obchodu Samsungu ve Francii a každý stojí 44,90 eur (zhruba 1 100 Kč). Stojí za zmínku, že toto není první spolupráce Samsungu a Lacoste. Jejich partnerství začalo zkraje letošního roku, kdy korejský obr představil „lacostí“ pouzdra pro řadu Galaxy S22.

Galaxy Z Flip4 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.