Zavřít reklamu

Samsung pro svou populární modulární aplikaci Good Lock vydal zbrusu nový modul. Jmenuje se RegiStar a uživatelům umožňuje přizpůsobit si akce pro gesto poklepání na zádech, zapínací tlačítko a uspořádání výsledků hledání i jejich historii.

Modul RegiStar vám umožňuje si přizpůsobit a reorganizovat domovskou obrazovku nabídky Nastavení. To znamená, že můžete přidávat či odebírat položky a měnit jejich pořadí. Je také možné, aby Nastavení ukazovalo vaše celé jméno nebo přezdívku či skrylo vaši e-mailovou adresu.

Nový modul rovněž umožňuje upravit si výsledky hledání a skrýt štítky se souvisejícími návrhy. Kromě toho je možné si přizpůsobit akce pro dvojité a trojité poklepání zad. Dvojité poklepání si můžete například nastavit pro otevření aplikace fotoaparátu a trojité pro pořízení obrázku.

A konečně, RegiStar umožňuje si nastavit akci pro stisknutí a podržení zapínacího (bočního) tlačítka. Mnoho uživatelů telefonů Galaxy Samsung žádalo, aby takto bylo možné otevřít Asistenta Google, a korejský obr to prostřednictvím nové aplikace konečně umožnil. RegiStar je možné si stáhnout zde (oficiálně – tedy přes obchod Galaxy Store, stejně jako samotný Good Lock – u nás není dostupný).

Související články

Dnes nejčtenější

.