Zavřít reklamu

Streamovacích služeb neustále přibývá. Kromě nich jsou k dispozici také nejrůznější virtuální půjčovny filmů. Ne každý ale chce v tomto směru utrácet peníze, a to z různých důvodů. Pokud i vy hledáte způsob, jak sledovat filmy a seriály online zdarma a legálně, nenechte si ujít naše následující tipy. Tentokrát jsme vynechali tuzemské platformy včetně internetových televizí.

YouTube

Ano, i YouTube nabízí možnost sledování filmů bezplatně a online. Sledovat obsah zdarma a legálně můžete například na youtubovém kanále Filmy v češtině, za zmínku určitě stojí také kanál s názvem Filmy česky.

Fawesome

Platforma s názvem Fawesome nabízí velmi obsáhlou knihovnu nejrůznějších filmů a seriálů. Obsah je zde přehledně seřazený podle žánrů, a najdete zde i známé a oceněné tituly. Sledování je zcela zdarma, dokonce i bez nutnosti registrace, a nový obsah přibývá denně. Jedinou podmínkou tak zůstává deaktivovaný AdBlock.

Plex.tv

Plex.tv je celosvětově fungující platforma, kde kromě vysílání vybraných televizních kanálů můžete sledovat také nejrůznější filmy a seriály. Pro sledování filmů a seriálů je nutné se zaregistrovat, například prostřednictvím facebookového nebo emailového účtu. Vybraný obsah si můžete ukládat do seznamu oblíbených. Pro sledování je zapotřebí mít vypnuté blokátory obsahu.

Internet Archive

Multimediální obsah všeho druhu můžete zadarmo a legálně sledovat také v rámci internetového archivu, konkrétně projektu Web Archive. Pokud v levém horním rohu kliknete na ikonku vodorovných linek a v menu zvolíte video, přesunete do příslušné sekce. V panelu na levé straně pak můžete specifikovat parametry hledání, nebo můžete pro hledání konkrétního titulu využít vyhledávací pole. Sledování obsahu na Internet Archive je bez reklam.

Dnes nejčtenější

.