Zavřít reklamu

Poté, co Samsung několik měsíců na svém beta kanálu testoval novou verzi svého internetového prohlížeče (19.0), začal jej nyní vydávat na vybraných trzích. Nová aktualizace přináší vylepšené widgety a širokou škálu nových funkcí v oblasti bezpečnosti a ochrany soukromí.

Protokol změn k nejnovější verzi Samsungu Internet se zmiňuje o třech nových funkcích. Jsou jimi tyto:

  • Funkce Privacy info, která je dostupná na každém webu kliknutím na ikonu zámku v adresním řádku.
  • Uživatelé widgetů prohlížeče si nyní mohou kontrolovat nedávnou historii vyhledávání pomocí vylepšených widgetů.
  • Při používání prohlížeče v „tajném režimu“ jsou nyní dostupné doplňky. Aby je bylo možné používat, musejí uživatelé v tomto režimu u každého jednotlivého doplňku zapnout funkci „Allow in Secret Mode“ (povolit v tajném režimu).

Kromě výše řečeného Samsung Internet také vylepšuje bezpečnost a ochranu soukromí, a to prostřednictvím těchto změn a přídavků:

  • Nástroj Smart Anti-Tracking nyní umí inteligentně rozpoznat domény používající sledování napříč weby. Nástroj nyní může blokovat přístup k souborům cookie.
  • Uživatelé dostanou varování, když se pokusí o přístup ke známým škodlivým stránkám.
  • Samsung Internet nyní umožňuje aplikacím třetích stran nabízet filtry pro blokování obsahu.

Protokol změn se nezmiňuje o crossplatformové synchronizaci záložek s prohlížečem Chrome, kterážto funkce byla dostupná v betaverzi. V tuto chvíli není jasné, jestli byla z veřejné verze odstraněna, či nikoli. Samsung Internet 19 je momentálně dostupný na vybraných trzích a v následujících dnech by se měl postupně rozšiřovat na další.

Dnes nejčtenější

.