Zavřít reklamu

Globálně populární e-mailová aplikace Gmail přichází před vánoční sezónou s velmi užitečnou novinkou. Jsou jí informace o sledování a doručení zásilek v příchozí poště.

Pokud má e-mail či objednávka sledovací číslo, Gmail zobrazí přehledné informace přímo v doručené poště pod předmětem. Tyto informace, které se zobrazují zeleně a používají jasnou ikonu, mohou zahrnovat odhadovaný čas doručení zásilky či statusy jako Label created (vytvořen štítek), Arriving tomorrow (doručení zítra) a Delivered today (doručeno dnes).

Když otevřete e-mail, dostanete souhrnnou kartu, která obsahuje náhled obrázku produktu, jeho název a informace o jeho doručení. K dispozici bude též časová osa stavu objednávky se zkratkami pro sledování zásilky a prohlížení detailů objednávky.

Podle Googlu bude novou funkci podporovat většina velkých amerických přepravních společností a v následujících týdnech dorazí na telefony s Androidem a iOS. Na web se má dostat v příštích měsících. Jestli bude někdy zpřístupněna mimo domovský trh softwarového giganta, tedy popřípadě i u nás, není v tuto chvíli známo.

Dnes nejčtenější

.