Zavřít reklamu

Dnešní smartphony se nejčastěji ovládají dotykem, jsou ale chvíle, kdy přijde vhod dotykové pero neboli stylus. Třeba na dělání poznámek. A ne každému také vyhovují neustálé šmouhy či otisky prstů na displeji. My vám poradíme, jaké stylusy jsou (nejen) na androidové telefony ty nejlepší.

FIXED Pin pro dotykové displeje s pouzdrem

Naším prvním tipem je FIXED Pin pro dotykové displeje s pouzdrem. Tento aktivní stylus má tvrzený hrot z polyacetalu s tloušťkou 2 mm, na jedno nabití výdrží až 5 hodin a slibuje přirozený a komfortní pocit ze psaní. Kromě telefonů s Androidem a iOS je kompatibilní s tablety a notebooky. Prodává se za 899 Kč.

Stylus FIXED Pin pro dotykové displeje s pouzdrem koupíte například zde

Adonit stylus Jot Pro 4 Black

Druhým tipem je Adonit stylus Jot Pro 4 Black. Tento luxusně vypadající pasivní stylus se chlubí kvalitním celokovovým zpracováním a leštěným hliníkovým tělem a měděným hrotem se speciální plastovou ploškou. Je vhodný nejen na dělání si poznámek, ale i na kreslení obrázků nebo vytváření grafů. Je kompatibilní s telefony obou platforem a tablety. Jeho cena je 999 Kč.

Dotykové pero Adonit stylus Jot Pro 4 Black koupíte například zde

Adonit stylus Dash 3 Black

Dalším tipem je Adonit stylus Dash 3 Black. Tento aktivní stylus ve tvaru propisky má kovový hrot s tloušťkou 1,9 mm, LED indikátor ukazující stav baterie, klip pro snadné uchycení a pyšní se opravdu dlouhou výdrží – 14 hodin. Je kompatibilní s telefony s Androidem a iOS a tablety. Prodává se za 1 129 Kč.

Dotykové pero Adonit stylus Dash 3 Black koupíte například zde

Trust Stylus Pen

Trust Stylus Pen je zástupcem cenově dostupných stylusů v našem výběru. Disponuje 8mm měkkým gumovým vyměnitelným hrotem, sponou na přichycení, velmi nízkou hmotností (10 g) a hodí se především na dělání náčrtků a kreslení. Je kompatibilní se smartphony obou platforem, tablety a notebooky. Cena je 229 Kč.

Dotykové pero Trust Stylus Pen koupíte například zde

Adonit Mark Black

Naším posledním tipem je Adonit Mark Black. Tento pasivní stylus má moderní a funkční design, hliníkové tělo, vyměnitelný hrot a slibuje pocit, jaký máte při psaní s opravdovým perem, a nepoškrábání displeje. Hodí se zejména na vytváření poznámek a základní kreslení. Je kompatibilní s telefony s Androidem a iOS a tablety. Může být váš za 429 Kč.

Stylus Adonit Mark Black koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.