Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání betaverze nadstavby One UI 5.0 pro další zařízení. Krátce poté, co ji obdržely telefony řady Galaxy Note20 a loňské i letošní skládací smartphony, ji začal vypouštět na starší „ohýbačky“ Galaxy Z Flip a Z Flip 5G.

Samsung konkrétně otevřel beta program One UI 5.0 pro Galaxy Z Flip a Z Flip 5G v Jižní Koreji. V příštích dnech by se mohl rozšířit na další vybrané trhy, včetně Německa, Polska, Velké Británie, USA nebo Číny. Betaverzi nadstavby již dříve obdržely řady S21 a S20 a telefon Galaxy A52. Jako první byla v srpnu zpřístupněna pro aktuální vlajkovou řadu Galaxy S22 (a před pár dny na ní „přistála“ v pořadí již pátá včera pak byl systém oficiálně vydaný).

Nadstavba One UI 5.0 přináší řadu vylepšení a změn, včetně více možností přizpůsobení zamykací obrazovky (po vzoru populárního modulu LockStar Good Lock), rozšířené barevné palety, lepších možností přizpůsobení povolení notifikací a nového vzhledu notifikační lišty, lehce změněného designu oblasti s rychlými přepínači, plynulejších animací, vrstvených widgetů nebo efektů na pozadí hovorů pro jednotlivé kontakty. Vylepšení se také dočkaly funkce pro ochranu soukromí a všechny nativní aplikace Samsungu.

Související články

Dnes nejčtenější

.