Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 17. do 21. října obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy S10, Galaxy Note10, Galaxy A32, Galaxy A72 a Galaxy Tab S6.

Na všechna výše uvedená zařízení začal Samsung vydávat říjnový bezpečnostní patch. U řady Galaxy S10 nese aktualizace firmwarovou verzi G97xFXXUGHVJ1 a jako první dorazila do Švýcarska, u řady Galaxy Note10 verzi N975FXXS8HVJ1 a jako první byla dostupná též ve Švýcarsku, u Galaxy A32 verzi A325MUBS2BVJ1 a jako první dorazila do řady zemí Jižní Ameriky včetně Brazílie, Kolumbie, Ekvádoru, Peru, Chile a Argentiny, u Galaxy A72 verzi A725FXXS4BVI2 a jako první „přistála“ mimo jiné na Ukrajině, v Srbsku, Chorvatsku a Slovinsku a u Galaxy Tab S6 verzi T865XXU5DVH2 a jako první byla zpřístupněna v Německu. Doplňme, že Galaxy Tab S6 je prvním tabletem Samsungu, který aktuální bezpečnostní záplatu dostává.

Říjnový bezpečnostní patch opravuje přes pět desítek vulnerabilit, přičemž jedna byla označena jako kritická a 31 jako vysoce nebezpečných. Opraveny byly zejména chyby, které neoprávněným uživatelům umožňovaly přístup k informacím o hovoru, sériovému číslu telefonu, údajům o konfiguraci a zabezpečenému obsahu paměti a umožňovaly jim provádět škodlivé akce. Některé další exploity zase umožňovaly neoprávněným osobám prostřednictvím Bluetooth získat přístup k MAC adrese zařízení a provést spuštění kódu.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.