Zavřít reklamu

Co si budeme povídat – úložiště je pro mnoho uživatelů drahocenná záležitost, a spousta lidí si pečlivě hlídá, aby svůj telefon nebo paměťovou kartu neměla zaplněnou zbytečnými daty navíc. Hry na mobil ale dovedou mnohdy zabrat velkou část místa. My vám dnes představíme výběr zajímavých her, které si můžete v klidu zahrát v rozhraní webového prohlížeče (nejen) na vašem smartphonu s Androidem, a tím pádem ušetřit i spoustu místa na úložišti.

Tetris

Tetris je klasika všech klasik. Kultovní hra, která vás dokáže uklidnit, stejně tak jako rozčílit k nepříčetnosti. Webů, na kterých si můžete zahrát online Tetris, existuje samozřejmě povícero. Některé jsou povedené více, jiné méně. Mezi ty opravdu dobře zpracované patří Tetris.com s pěkně zpracovaným uživatelským rozhraním a snadným ovládáním.

Tetris online

Line Rider

Pokud si chcete potrénovat vaši zručnost, pečlivost, ale také otestovat pevnost vašich nervů, můžete si ve webovém prohlížeči na vašem Android telefonu zkusit zahrát hru s názvem Line Rider. Nenechte se zmást jednoduchým prostředím hry – udržet se na vlastnoručně nakreslené trati se může totiž nakonec ukázat jako pekelně náročné.

Line Rider online

Nightpoint.io

Jak moc si věříte, co se týče vašich šancí na přežití v ničivé zombie apokalypse? Své schopnosti přežití si můžete na vlastní kůži vyzkoušet ve hře Nightpoint.io. Vyvarujete se kontaktu s krvežíznivými nemrtvými, a pokud už bude konfrontace nevyhnutelná, ujistěte se, že jste řádně ozbrojeni a zvládnete se ubránit.

Nightpoint.io online

Wordle

Každý z nás má jistě v paměti nadšení, které před relativně nedávnou dobou vyvolalo Wordle – jednoduchá hra, v níž je vaším úkolem za pomoci specifických indicií uhádnout konkrétní slovo. Wordle tehdy hrál téměř každý, přátelé si mezi sebou vzájemně sdíleli své výsledky. Chcete si vy pustit do hraní Wordle? Hrát můžete i na webu. Více o hře najdete i v našem článku.

Wordle online

Dnes nejčtenější

.