Zavřít reklamu

Společnost Nothing již několik týdnů láká na svá nová bezdrátová sluchátka Ear (stick), která uvede na scénu už příští týden. Nyní zveřejnila novou upoutávku, která je konečně ukazuje naživo, a prozradila o nich několik detailů.

Jedním z těchto detailů je to, že každé sluchátko Ear (stick) váží 4,4 g, což je o 0,3 g méně, než kolik činila hmotnost sluchátek Nothing Ear (1). Výrobce také prozradil, že nová sluchátka byla testována na pohodlí na stech párech uší a že byla navržena pro celodenní nošení.

Sluchátka jinak vypadají prakticky stejně jako předchůdce a jejich nožička je rovněž průhledná, nemělo by jít ale o špunty, nýbrž pecky. Na rozdíl od něj se však budou chlubit stylovým pouzdrem, které na první pohled připomíná rtěnku. Je tak celkem jasné, že výrobce jimi cílí především na ženy. Jakými parametry a funkcemi budou disponovat, v tuto chvíli není známo. Měla by nicméně v rámci společnosti přinést „dosud nejpokročilejší zvukový zážitek“, jak bylo uvedeno v minulé upoutávce. Oficiálně budou odhalena příští týden, a to 26. října.

Dnes nejčtenější

.