Zavřít reklamu

Samsung oznámil, že letos se jeho konference AI Forum koná od 8. do 9. listopadu v Soulu. Samsung AI Forum je místem, kde korejský technologický obr sdílí svůj výzkum a inovace v oblasti umělé inteligence a vyměňuje si o ní poznatky s vědci a experty z celého světa.

Letos to bude poprvé za tři roky, kdy akce proběhne fyzicky. Samsung ji bude také streamovat na svém YouTube kanálu. Letošní ročník má dvě témata: utváření budoucnosti umělou inteligencí a polovodiči a škálování umělé inteligence pro reálný svět.

Na pódiu se vystřídají odborníci z mnoha populárních technologických společností, aby se podělili o pokrok v různých oblastech AI. Mezi nimi budou například Johannes Gehrke, vedoucí výzkumného centra Microsoft Research Lab, který vysvětlí „podstatu technologie hyperškálové umělé inteligence a nastíní směry výzkumu AI nové generace společnosti Microsoft“, nebo Dieter Fox, vrchní ředitel oddělení pro výzkum robotiky společnosti Nvidia, který představí „robotickou technologii, jež ovládá předměty bez explicitního modelu“.

„Letošní AI Forum bude místem, kde účastníci lépe pochopí výzkumy umělé inteligence, které v současnosti probíhají z hlediska jejího škálování pro reálný svět, aby se zvýšila hodnota našich životů. Doufáme, že letošního fóra, které se bude konat fyzicky i online, se zúčastní mnoho lidí, kteří se zajímají o oblast AI, “ řekl šéf oddělení Samsung Research doktor Sebastian Seung.

Témata: ,

Související články

Dnes nejčtenější

.