Zavřít reklamu

Blíží se Halloweeen a vypadá to, že všichni jsou připraveni strašit nebo se nechat vystrašit. Při této příležitosti chystá řada aplikací speciální, týdny trvající akce. Jednou z nich je populární navigační aplikace Waze, která chce na letošní Halloween pustit do navigace v autě zombie.

Waze říká, že v rámci letošní halloweenské sezóny se můžete postavit na stranu zkušeného survivalisty zombíků a vyhýbat se hordám virtuálních zombie. Ponořte se do tohoto zážitku zvolením nálady Survivalist, auta Escapemobile a hlasových pokynů Survivalist.

Případně můžete brázdit silnice s temnou stranou a užívat si vtipně strašidelné navigační pokyny, kamkoli se vydáte. Přepněte jen náladu na ZombieMood, použijte vůz ZombieMobile a zapněte „zombifikované“ hlasové pokyny. Auto nahradí navigační šipku ukazující vaši polohu na mapě.

Nový navigační zážitek s motivem Halloweenu již putuje k uživatelům po celém světě. Podporovanými jazyky jsou angličtina, francouzština, španělština a portugalština. K zombíkům na cestě se dostanete klepnutím na Moje Waze v androidové aplikaci a zvolením banneru Drive with Zombies. V tuto chvíli není jasné, jak dlouho bude tato akce trvat, ideálně by to však mělo být ještě chvíli po Halloweenu (tedy po 31. říjnu).

Dnes nejčtenější

.