Zavřít reklamu

I když Samsung již na telefony své aktuální vlajkové řady Galaxy S22 vydal celkem čtyři betaverze nadstavby One UI 5.0, neodhalil úplně všechny její nové funkce. Některé z nich, jako Galaxy Quick Pair a Bixby Text Call, odkryl v rámci minulý týden proběhlé konference SDC22 (Samsung Developer Conference). Nyní se „vynořila“ další funkce, která se zatím do bety One UI 5.0 nedostala.

Během úvodního projevu na SDC22 ukázal Samsung na obrazovce různé widgety nadstavby One UI 5.0. Jedním z nich byl bateriový widget, který se dosud na smartphonech a tabletech Galaxy neobjevil. Widget zobrazuje úroveň nabití baterie smartphonu a také připojeného příslušenství, včetně chytrých hodinek, bezdrátových sluchátek a dotykového pera S Pen. Vypadá to, že existují dvě velikosti widgetu: 4×1 a 4×2.

Pokud si nyní chcete zkontrolovat stav baterie vašich bezdrátových sluchátek či chytrých hodinek, musíte otevřít aplikaci Galaxy Wearable nebo použít samostatný widget spojený s konkrétními sluchátky. S novým widgetem můžete zkontrolovat úroveň nabití všech zařízení připojených k vašemu telefonu jedním pohledem. Podobný widget existuje již několik let na platformách Applu iOS a iPadOS, takže je dobře, že jej nyní Samsung zavádí do One UI.

Související články

Dnes nejčtenější

.