Zavřít reklamu

Letošní Samsung Galaxy M53 byl velmi povedený smartphone střední třídy. Nyní se v éteru objevily první informace o jeho nástupci Galaxy M54, podle nichž by mohl disponovat špičkovým čipem a především velkou baterií.

Podle YouTube kanálu The Pixel by Galaxy M54 mohl být představen koncem letošního nebo začátkem příštího roku a do vínku prý dostane Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,67 palců, rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 90 Hz. Údajně jej bude pohánět loňský vlajkový čip Snapdragon 888, který doplní 8 GB operační a 128 GB vnitřní paměti.

Fotoaparát by mohl být trojitý s rozlišením 64, 12 a 5 MPx. Přední kamerka bude mít podle všeho rozlišení 32 MPx. Jestli bude primární zadní senzor disponovat optickou stabilizací obrazu, není jasné, můžeme však alespoň očekávat, že bude podporovat – stejně jako selfie fotoaparát – nahrávání videí v rozlišení 4K.

Telefon se kromě toho bude údajně chlubit velkou baterií, a to konkrétně s kapacitou 6000 mAh. Baterie prý také bude podporovat 25W rychlé nabíjení. Dále můžeme očekávat čtečku otisků prstů, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0, USB-C konektor a Android 12. Pokud bude telefon skutečně osazen Snapdragonem 888, mohl by se stát jedním z nejlepších smartphonů Galaxy, které kdy Samsung vydal, pokud nepočítáme vrcholné řady S a Z.

Galaxy M53 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.