Zavřít reklamu

Aplikací, které vám umožní se prostřednictvím videohovoru spojit s přáteli, kolegy či rodinou, existuje opravdu hodně. Pokud jste si zatím nedokázali vybrat tu, která by vám plně vyhovovala, můžete se nechat inspirovat našimi dnešními tipy.

Google Meet

Pokud hledáte stoprocentně bezplatný nástroj pro videokomunikaci a zároveň patříte mezi uživatele produktů a služeb od Googlu, je Google Meet jasnou volbou. Aplikace jako taková nabízí vše, co potřebujete k realizaci videohovorů (včetně skupinových). Velkou výhodou je také to, že link na připojení ke schůzce můžete poslat komukoliv – druhá strana nepotřebuje mít nainstalovanou aplikaci, Google Meet lze využívat i v prostředí webového prohlížeče.

Stažení v Google Play

Viber

Mezí populární komunikační aplikace patří také Viber. V rámci této platformy si můžete užívat písemnou konverzaci, stejně jako hlasové a video hovory včetně skupinových. Viber se může pochlubit funkcemi, jako je koncové šifrování veškeré komunikace, využívání komunit a komunikačních kanálů, možnost levného volání na pevné linky a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Telegram

Uživatelé, kterým záleží na maximálním zachování soukromí, si oblíbili také aplikaci Telegram. Telegram kromě psané komunikace a hlasových hovorů zvládá i videohovory, a nabízí kombinaci hned několika typů šifrování pro maximální bezpečí. Jeho součástí jsou kromě jiného také nástroje, s jejichž pomocí můžete své videohovory ozvláštnit použitím nejrůznějších motivů, samolepek a efektů.

Stažení v Google Play

ZOOM

Komunikační platforma Zoom bývá s oblibou využívána zejména pro účely pracovních schůzek nebo online výuky a kurzů, propojit se přes ni můžete ale také s přáteli a rodinou. Jedná se o multiplatformní nástroj, který umožňuje videohovory včetně skupinových, nabízí možnosti úpravy vzhledu a prostředí při hovoru a podporuje také řadu užitečných funkcí, jako je obraz v obrazu nebo Split Screen.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.