Zavřít reklamu

Všechny aplikace pro nejrůznější účely lze samozřejmě využívat celoročně. Existují ale aplikace, které v konkrétním ročním období zkrátka využijete tak nějak lépe. Kterých pět aplikací byste letos na podzim měli na svém smartphonu s Androidem rozhodně vyzkoušet?

Autumn Live Wallpaper

Pokud patříte mezi skutečně vášnivé milovníky podzimu, zajisté oceníte aplikaci s názvem Autumn Live Wallpaper. S její pomocí si totiž na svůj smarpthone můžete přidat celou řadu působivých podzimně laděných živých tapet. Pokud se nemůžete nabažit padajícího listí venku, pusťte malebný podzim se vším všudy také na plochu a zamčenou obrazovku vašeho telefonu.

Stažení v Google Play

Snapseed

Rozhodli jste se letošní podzim zachytit fotoaparátem vašeho smartphonu a přemýšlíte, jaký nástroj použijete k následné úpravě vašich fotografií? Můžete sáhnout třeba po Snapseed z dílny společnosti Google. Tato šikovná aplikace vám nabízí desítky filtrů a dalších nástrojů pro úpravu a vylepšení vašich fotografií spolu s možností uložení oblíbených vzhledů, podporu řady formátů včetně RAW a plno dalšího.

Stažení v Google Play

Rain Radar

Podzim má své nepopiratelné kouzlo, často nás ale také dovede překvapit občasným deštěm. Pokud chcete být za každých okolností připraveni, můžete si do vašeho smartphonu nainstalovat aplikaci s názvem Rain Radar. Rain Radar vás vždy spolehlivě upozorní na to, že se ve vaší lokalitě chystá již brzy pršet, a vy tak budete moci předpovědi přizpůsobit vaše další plány.

Stažení v Google Play

Autumn Puzzle

Chcete se na podzim odreagovat a odpočinout si u nenáročné hry? Vyzkoušejte tematicky laděné puzzle skládačky, které nabízí aplikace Autumn Puzzle, a užijte si dosytosti všech pestrých barev, které podzim nabízí. Uvolněte se, zaměstnejte kreativním a hravým způsobem váš mozek, a kochejte se pohledem na nádherné podzimní krajinky.

Stažení v Google Play

 

Dnes nejčtenější

.