Zavřít reklamu

Tentokrát vás zklameme. Samsung tento týden pořádal svou vývojářskou konferenci SDC a neměl příliš prostoru věnovat se svým obvyklým podivnostem, o kterých vás obvykle o víkendu informujeme, tedy i když i na roboty zde došlo. Pokud máte před sebou víkendové nicnedělání, můžete se podívat na úvodní Keynote celé akce. 

Nejlepší a nejchytřejší mozky společnosti Samsung z oblasti technologií, marketingu a produktů, které se podělily o přesvědčivou vizi budoucnosti a představily transformační technologie, které zlepší každodenní život spotřebitelů a poskytnou uživatelům více času, aby se mohli soustředit na to, co je nejdůležitější, se sešly v San Franciscu. Po úvodním slovu Jong-Hee Hana, tedy místopředsedy představenstva, generálního ředitele a vedoucího divize Device Experience (DX) společnosti Samsung Electronics, postupné prezentace odhalily, jak společnost vytváří systémy, které pomáhají učinit život chytřejším, bezpečnějším, pohodlnějším a propojenějším než kdykoli předtím.

Mluvilo se o SmartThings, Matter, Bixby, ekosystému produktů a služeb, zabezpečení a soukromí, ale došlo třeba i na Tizen, na který Samsung pořád sází alespoň ve svých chytrých televizích. Tím hlavním ale pro mnohé může být spíše oficiální představení One UI 5.0, jehož novinky jsou rozděleny do tří oblastí: personalizace, produktivity a více možností a kterého se dočkáme ve vybraných zařízeních Galaxy ještě tento měsíc.

Personalizace zahrnovala hluboká vylepšení přizpůsobení, jako je Dynamic Lockscreen pro chytré telefony, Watch Face Studio pro Galaxy Watch a vlastní režimy a rutiny, přičemž funkce zdraví a zabezpečení jsou také přizpůsobivější než kdy dříve. Produktivita zahrnovala Bixby Text Call, vylepšenou konektivitu mezi telefony a PC a upgrady multitaskingu, jako je vylepšení hlavního panelu (taskbaru). Více možností pak prezentuje integraci One UI 5 s inovativními skládacími zařízeními Samsung a souvisejícími funkcemi, jako je režim Flex. Došlo však i na robotiku v domácnostech zítřka nebo budování udržitelnější budoucnosti. 

Dnes nejčtenější

.