Zavřít reklamu

Fossil loni uvedl na scénu chytré hodinky Fossil Gen 6, které poháněl čip Snapdragon 4100+ a softwarově běžely na systému Wear OS 2. Nyní představil nové hodinky Fossil Gen 6 Wellness Edition, které používají stejný čip, ale které jsou jeho prvním modelem s moderním systémem Wear OS 3 (stejný před nedávným upgradem na verzi 3.5 používala i řada Galaxy Watch4).

Díky Wear OS 3 hodinky Fossil Gen 6 Wellness Edition podporují aplikace jako YouTube Music, Spotify nebo Facer. Jako hlasový asistent zde neslouží Asistent Google, ale Alexa.

Další předností hodinek je nová aplikace Wellness, která na ně přináší zdravotní a fitness funkce, včetně měření nasycení krve kyslíkem, zón srdečního tepu a VO2 Max (měří celkovou fyzickou kondici) a automatické detekce cvičení. Hodinky také dostaly vylepšené sledování spánku a nepřetržité sledování srdečního tepu mimo cvičení.

Fossil 6 Wellness Edition dále disponují OLED displejem s úhlopříčkou 1,28 palců a podporou režimu Always-on, 1 GB operační paměti a 8GB úložištěm. Dostupné budou ve velikosti 44 mm a třech barvách (černé, stříbrné a růžově zlaté) a začnou se – prostřednictvím oficiálního webu výrobce – prodávat od 17. října, a to za cenu 299 dolarů (zhruba 7 500 Kč).

Dnes nejčtenější

.