Zavřít reklamu

Po týdnech testování z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 o ní Samsung konečně zeširoka promluvil, a to v rámci konference SDC22. Prozradil i to nejdůležitější, tedy kdy vyjde její ostrá verze. Dočkáme se jí již velmi brzy.

Samsung dosud vydal na řadu Galaxy S22 na vybraných trzích čtyři beta aktualizace One UI 5.0, tu poslední před pár dny. Tři betaverze pak obdržela řada Galaxy S21. Samsung se v létě, když začal na aktuální vlajkovou řadu vydávat první betu, nechal slyšet, že ostrá verze bude dostupná v posledním letošním kvartálu. Na před malou chvílí skončivší vývojářské konferenci SDC22 (Samsung Developer Conference) odhalil, že řada Galaxy S22 se jí dočká ještě tento měsíc.

Nadstavba One UI 5.0 přinese celou řadu vylepšení a změn, včetně více možností přizpůsobení zamykací obrazovky (po vzoru populárního modulu LockStar Good Lock), rozšířené barevné palety, lepších možností přizpůsobení povolení notifikací a nového vzhledu notifikační lišty, lehce změněného designu oblasti s rychlými přepínači, plynulejších animací, vrstvených widgetů nebo efektů na pozadí hovorů pro jednotlivé kontakty.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.