Zavřít reklamu

Zatímco Motorola se podle všeho chystá uvést své nové ohebné véčko Moto Razr 2022 na mezinárodní trhy, Samsung se připravuje na uvedení skládaček Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 v Číně. Zde však ponesou jiné jméno a měly by mít mírně odlišný design a hardwarové specifikace.

Galaxy Z Fold4 bude na čínském trhu dostupný pod názvem Samsung W23 5G a prodávat se bude prostřednictvím mobilního operátora China Telecom. Podle nedávno uniklé upoutávky vstoupí do prodeje 21. října.

Pokud jde o Galaxy Z Flip4, ten na čínském trhu ponese jméno Samsung W23 Flip. Uveden do prodeje by měl být také 21. října. Za kolik se budou „čínské“ skládačky korejského obra prodávat, v tuto chvíli není známo. Podle předchozích úniků by se Samsung W23 5G a W23 Flip mohly nabízet s 16 GB operační paměti, aby měly větší šanci konkurovat místním značkám, které u specifikací více zdůrazňují samotná čísla. Připomeňme, že jejich západní protějšky jsou dostupné s 12 GB, resp. 8 GB paměti.

Samsung má na čínském smartphonovém trhu dlouhodobě velmi malý tržní podíl (přesněji několik málo procent). Protože zde pak trh s ohebnými telefony vzkvétá, mohl by díky svým novinkám nějaké to procento navíc získat poměrně snadno.

Galaxy Z Fold4 a Z Flip4 koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.