Zavřít reklamu

Žít svůj vysněný život znamená žít každý den naplno. Kromě dosažení osobních cílů je tu ještě jedna věc, kterou mnoho lidí upřednostňuje, když se snaží o své lepší žití. Jde samozřejmě o zdravý životní styl. Samsung v rámci svého Newsroomu sdílel zajímavý pohled na den jednoho uživatele jeho chytrých hodinek a to, jak mu pomáhají.

JM, youtuber, kterého sleduje přibližně 450 000 odběratelů, se specializuje na recenze IT zařízení. Nedávno si dal za úkol žít o něco lépe, a k tomu mu mají pomoci právě Galaxy Watch5, které fungují jako zdravotní trenér na zápěstí, a to samozřejmě díky přesnému sledování a zaznamenávání zdravotních údajů.

Celý článek samozřejmě cílí na prezentaci těch nejzajímavějších funkcí, takže je trochu jednostranně zaměřený i vzhledem k tomu, že je pro normálního smrtelníka hodně složité se podobného plánu držet. Po kontrole spánku se jde totiž cvičit, po obědě následuje tenis, v podvečer je přítomna rychlá procházka, a nechybí ještě ani cyklistika. Na konci dne je ještě začleněna meditace.

Protože při tomto všem dostanou hodinky patřičný zápřah, tak samozřejmě nechybí ani zmínka o rychlém 10W nabíjení. To by mělo v závislosti na modelu a velikosti jeho baterie zvládnout nabít až 45 % baterie za 30 minut. Galaxy Watch5 Pro by pak měly ale zvládnou tři dny na jedno nabití. Každý však nositelné zařízení využíváme jinak, takže se celková výdrž samozřejmě může lišit.

Samsung Galaxy Watch5 koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.