Zavřít reklamu

Pokud patříte mezi majitele hodinek Galaxy Watch, pak na svých hodinkách jistě používáte řadu aplikací. Google Play jich nabízí opravdovou spoustu. V dnešním článku si představíme pětici zajímavých titulů, které si na vašich chytrých hodinkách od Samsungu určitě zaslouží své místo.

Outdooractive

Outdooractive je výborná aplikace pro všechny, kteří rádi tráví volný čas pohybem venku. V rámci aplikace Outdooractive můžete prohlížet, ukládat a spravovat mapy pro vaše výlety a další venkovní aktivity, ať už pěší, nebo třeba na kole. Aplikace Outdooractive navíc nabízí skvěle ovladatelné a přehledné uživatelské rozhraní také pro hodinky Galaxy Watch.

Stažení v Google Play

Infinity Loop

Vaše chytré hodinky Galaxy Watch můžete použít také k zábavě. Pokud se potřebujete odreagovat, můžeme vaší pozornosti doporučit relaxační, uklidňující hru s názvem Infinity Loop: Calm & Relaxing, kterou si můžete pohodlně zahrát i na displeji vašich Galaxy Watch. Tato klidná, ale zábavná logická hra se může pochlubit krásným rozhraním, ve kterém si procvičíte vaše schopnosti logického uvažování a zároveň zmírníte stres a úzkost.

Stažení v Google Play

Facer

Chcete si přizpůsobit vzhled a ciferníky vašich hodinek Galaxy Watch? K tomuto účelu můžete směle využít aplikaci s názvem Facer. Tento šikovný a chytrý nástroj vám umožní přizpůsobení vzhledu hodinek s operačním systémem WearOS, vytvářet vaše vlastní ciferníky, nebo si třeba stáhnout ciferníky od ostatních tvůrců – fantazii se meze nekladou.

Stažení v Google Play

SimpleWear

Aplikace s názvem SimpleWear posune používání vašich Galaxy Watch na zcela novou úroveň. Tato aplikace vám umožní ovládat vybrané funkce na spárovaném telefonu přímo z displeje vašich chytrých hodinek od Samsungu. Kromě toho nabízí SimpleWear také možnost sledování údajů o Bluetooth připojení, baterii nebo poloze, možnost ovládání svítilny, zámku telefonu, úrovně hlasitosti a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

C25K

Pokud jste se rozhodli, že se konečně zvednete z gauče a zkusíte začít běhat, srdečně vám gratulujeme. A pokud hledáte aplikaci, která by vám s tímto chvályhodným cílem pomohla, můžeme vám rozhodně doporučit nástroj s názvem C25K, nebo-li Couch25K. Tato aplikace vám na vašem smartphonu i na hodinkách pomůže s postupným běžeckým tréninkem, po jehož dokončení budete schopni bez problémů zaběhnout pětikilometrovou vzdálenost.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.