Zavřít reklamu

Naše smartphony jsou čím dál chytřejší, nabízí čím dál víc funkcí, a také čím dál větší úložiště. Není divu, že je mnozí z nás používají jako přenosnou kancelář se vším, co k ní patří – včetně souborů nejrůznějšího typu. Poohlížíte se po nástroji, který by vám pomohl se správou a ukládáním souborů na vašem smartphonu? Přinášíme vám tipy na nejlepší správce souborů pro Android.

Es File Explorer File Manager

Es File Explorer File Manager je spolehlivý a ověřený správce souborů pro váš smartphone s Androidem. Nabízí podporu pro všechny běžné druhy souborů včetně archivů, rozumí si i s cloudovými úložišti jako je Disk Google nebo třeba Dropbox, stejně jako s FTPP, FTPS a dalšími servery. Nabízí možnost vzdálené správy souborů, přenosu přes Bluetooth, jeho součástí je kromě jiného také integrovaný prohlížeč mediálních souborů.

Stažení v Google Play

Total Commander – file manager

Ano, starý dobrý Total Commander je k dispozici i ve verzi pro smartphony s Androidem, a je překvapivě schopný. Total Commander pro Android si hravě poradí se základní i pokročilou správou souborů i celých složek, nabízí podporu pro archivy, spolupráci s cloudovými úložišti, obsahuje integrovaný multimediální prohlížeč a je do velké míry přizpůsobitelný.

Stažení v Google Play

FX File Explorer

Aplikace s názvem FX File Explorer nabízí prakticky všechno, co potřebujete pro základní i pokročilejší práci se soubory na vašem smartphonu s Androidem. Kromě klasických funkcí nabízí také podporu cloudových úložišť a FTP serverů, možnost správy nainstalovaných aplikací, funkce pro správu audio souborů, podporu archivů nebo třeba integrovaný nástroj pro procházení složek s fotkami a videonahrávkami.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.