Zavřít reklamu

Když Google na konferenci Google I/O 2022 představil hodinky Pixel Watch, oznámil, že do systému Wear OS přinese i aplikaci Google Home. Hodinky včera konečně oficiálně uvedl a s nimi tedy i titul Google Home. Nebyly však k dispozici žádné další informace o tom, zda je aplikace exkluzivní jen pro hodinky společnosti, nebo i ostatní řešení, kdy nás samozřejmě zajímá to v podání Samsungu.

Google Home je nicméně již přítomno v Google Play, kdy si můžete aplikaci nainstalovat na všechny chytré hodinky se systémem Wear OS 3.0 a vyšším. To znamená, že i do všech chytrých hodinek Samsung se systémem Wear OS, včetně modelů Galaxy Watch4, Galaxy Watch4 Classic, Galaxy Watch5 a Galaxy Watch5 Pro.

Je třeba ale zmínit, že aplikace je nyní ve fázi „Public Preview“ a chybí jí tedy několik funkcí, které získáte v aplikaci Google Home pro chytré telefony. Aplikace může mít také několik chyb. Jinak umožňuje ovládat chytrá zařízení kompatibilní s Google Home přímo z vašeho zápěstí. Dosud bylo jediným způsobem, jak ovládat chytrá zařízení z chytrých hodinek, použití hlasových příkazů Google Assistanta. Aplikace vám ale samozřejmě poskytne lepší uživatelský zážitek z ovládání chytrých zařízení z chytrých hodinek.

Google Home v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.