Zavřít reklamu

Událost Made by Google začíná již dnes od 16:00 našeho času. I když už toho o připravovaných novinkách víme opravdu hodně, dočkáme se na ní oficiálního představení telefonů Google Pixel 7 a 7 Pro, stejně jako prvních chytrých hodinek Googlu a to Pixel Watch. Kromě toho můžeme očekávat nějaký nový hardware Nest a pokud budeme mít opravdu štěstí, oznámení tabletu Pixel.

Pixel Watch mají velký potenciál otřást průmyslem chytrých hodinek, Pixely 7 zase mohou zamávat žebříčky smartphonů, jejich prodeji ale spíše ne. Made By Google 2022 se uskuteční ve čtvrtek 6. října v 10:00 ET ve Williamsburgu v Brooklynu (tedy v 16 hodin našeho času). Událost bude také živě přenášena po celém světě. Očekáváme, že všechna zařízení oznámená na akci Google budou k dispozici k předobjednání hned po události, protože úniky naznačují, že na pulty obchodů zamíří už 18. října. Ne však samozřejmě u nás, protože u nás není oficiální distribuce produktů Googlu a jsme odkázáni na šedý dovoz (třeba zde).

Živý přenos z akce můžete sledovat na YouTube, ale i ve videu výše. Kliknutím na Upozornit mě obdržíte upozornění před začátkem události. Zatímco Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro jsou většinou vylepšeními telefonů Pixel 6, Pixel Watch budou vzrušujícím přírůstkem do řady chytrých hodinek Android, které budou i přímo konkurovat Galaxy Watch Samsungu. Přece jen to budou hodinky, které pojedou na stejném operačním systému Wear OS. Konečně tak řešení jihokorejského výrobce přijde plnohodnotná konkurence.

Telefony Google Pixel koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.