Zavřít reklamu

Sledujete streamovací službu HBO Max na svém počítači v rozhraní webového prohlížeče? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít naši dnešní přehlídku tipů a triků, díky kterým využijete HBO Max na webu opravdu na maximum.

Pokračujte ve sledování… jestli chcete

Ve webové verzi streamovací služby HBO Max pochopitelně nechybí ani sekce, ve které najdete rozkoukané tituly, a to jak filmy, tak i seriály. Tuto sekci můžete libovolně upravovat, nebo dokonce celou promazat. Jak? Nejprve na hlavní stránce klikněte na nadpis Pokračovat ve sledování. Poté vpravo nahoře klikněte na ikonku pro úpravy a smažte buďto všechno, nebo jen vybrané tituly kliknutím na X.

Rodičovská kontrola

Rodičovská kontrola by měla být samozřejmostí u všech streamovacích služeb, které sdílí dospělí se svými ratolestmi. Pokud chcete nastavit rodičovskou kontrolu ve webové verzi HBO Max, vytvořte nejprve dětský profil, a to tak, že po přihlášení kliknete na Přidat dítě ve spodní části obrazovky. Zadejte (a zapamatujte si!) nový PIN a vyplňte potřebné údaje k novému profilu. Nakonec vyberte maximální věkovou kategorii pro sledování, aktivujte nutnost zadání PIN při přepínání profilů, a máte hotovo.

Seznam ke zhlédnutí

Určitě to znáte – procházíte nabídku HBO Max, narazili jste na zajímavý seriál nebo film, který podle vás stojí za zhlédnutí, ale v danou chvíli si ho nechcete nebo nemůžete přehrát. V takovém případě není nic jednoduššího, že jej přidat do seznamu ke zhlédnutí kliknutím na tlačítko „+“. Tímto způsobem můžete přidávat filmy, epizody i celé seriály. Obsah tohoto seznamu můžete také snadno spravovat. Stačí na hlavní stránce HBO Max kliknout na Můj seznam, poté vpravo nahoře na ikonku pro úpravy, a vymazat nepotřebný obsah.

DC nebo Cartoon Network?

V programové nabídce streamovací služby HBO Max najdete také specifický obsah nejrůznějších studií a společností, jako je třeba DC, Warner Bros. nebo Cartoon Network. Pokud chcete zobrazit obsah výhradně některé z těchto společností, nebo třeba z produkce HBO Originals, klikněte v levém horním rohu na ikonku vodorovných linek. Zamiřte až dolů, a klikněte na vybrané logo.

 

Dnes nejčtenější

.