Zavřít reklamu

Samsung začal vydávat nový update pro chytré hodinky Galaxy Watch3. Přináší nové ciferníky, které debutovaly v hodinkách řady Galaxy Watch5, detekci chrápání nebo spolehlivější sledování zdraví.

Nová aktualizace nese firmwarovou verzi R8x0XXU1DVH4 a operační systém Tizen povyšuje na verzi 5.5.0.2. Takovéto updaty jsou obvykle vydávány globálně bez velkého zpoždění, takže si hned můžete zkontrolovat, jestli jej vaše Galaxy Watch3 již začaly dostávat (jako vždy prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable a poté navigací do Doma>Aktualizace softwaru hodinek>Stáhnout a instalovat). Předloňské hodinky podle oficiálního protokolu změn obdržely dva nové ciferníky, a to Gradient Number a Pro Analog. Ty také později dostanou hodinky Galaxy Watch Active2.

Další novinkou je funkce detekce chrápání, která ovšem ke správnému fungování vyžaduje mikrofon vašeho telefonu, takže jej při spánku musíte mít poblíž (u Galaxy Watch5 funkce mikrofon nevyžaduje). Poslední novinkou je to, že indikátor denní aktivity pomáhá lépe synchronizovat data mezi hodinkami a smartphonem Galaxy. Sledování zdraví by tak nyní mělo být spolehlivější.

Chytré hodinky Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.