Zavřít reklamu

Také řešíte neustálý přísun notifikací v době, kdy se jimi opravdu nechcete zabývat? Máte dvě možnosti, jak to řešit – telefon hodit z okna (vypnout), nebo zapnout režim Nerušit. Hodí se to nejen pokud uleháte ke spánku, ale i pokud vás čeká pracovní schůzka. Zde se dozvíte vše o tom, jak používat režim Nerušit na Samsungu. 

Režim aktivujete snadno, ale to neznamená, že jej musíte vynutit jen ručně. Je zde totiž přítomna i určitá automatizace, kdy se v daný čas zapne a také vypne. Vše přitom tak, jak si sami určíte. Ze začátku je tedy nutné věnovat tomu chvilku svého času, ten se vám ale v budoucnu vrátí v udržování patřičného soustředění se na daný úkol nebo v klidném a nerušeném spánku.

Jak aktivovat režim Nerušit na Samsungu 

  • Otevřete Nastavení. 
  • Zvolte Oznámení. 
  • Sjeďte úplně dolů a vyberte Nerušit. 
  • Alternativně můžete jít do panelu rychlých nabídek, a zde klepnout na ikonu Nerušit. 

Aktivace je tedy poměrně jednoduchá, je ale vhodné si ještě režim definovat dle vašeho přání, protože prostou aktivací nastavíte vámi předdefinované chování. 

Jak používat režim Nerušit a jeho plány 

  • V nabídce Nerušit tedy zvolte Přidat plán. 
  • Nyní si zde můžete definovat, které dny chcete mít režim aktivní a stejně tak po jaký čas má být režim zapnutý. 
  • Dejte Uložit. 

Následně vidíte již dva plány, kdy první bude pravděpodobně spánek a druhý ten vámi definovaný. Přidat jich můžete, kolik potřebujete. Do nabídky nastavení režimu se dostanete i dlouhým podržením ikony v panelu rychlých nabídek.

Pod plány ještě uvidíte Výjimky. Jedná se o hovory, zprávy a konverzace, které chcete z režimu vyjmout, tedy to, že i když budete mít režim aktivovaný, tak na toto budete upozorněni. U hovorů lze třeba nastavit, že když se vám bude někdo snažit dovolat opakovaně, tak se nakonec přes zapnutý režim nakonec „protlačí“. Je zde i možnost určit si chování upozornění a zvuků, nebo chování aplikací. Poslední nabídka Skrýt oznámení po její aktivace nebude ani ukazovat vizuální notifikace.

Dnes nejčtenější

.