Zavřít reklamu

Google oznámil, že jeho aplikace nyní lépe spolupracují. Konkrétně se jeho hlasový asistent nyní lépe integruje do Kalendáře a Úkolů, pokud jej požádáte, aby vám něco připomněl.

Když jste dříve Asistenta Google požádali, aby vám něco připomněl, vytvořilo se upozornění v jeho aplikaci, ale ne v Úkolech. Smyslem této „appky“ je připomínat vám vaše úkoly, dosud však postrádala integraci s Asistentem, tedy něco, co se přímo nabízelo. Když nyní Asistenta požádáte, aby vám něco připomněl, v Úkolech, stejně jako v Kalendáři, se konečně vytvoří záznam.

Novou funkci byste měli mít možnost používat na svém smartphonu, tabletu a chytrých hodinkách Galaxy. Po přihlášení do účtu Google bude fungovat dokonce i na noteboocích Galaxy. Google kromě toho oznámil několik dalších funkcí, včetně možnosti proměnit e-maily a chaty na úkoly. Úkoly bude možné dokonce třídit a ty důležité označit hvězdičkou. Než nové funkce dorazí na všechna zařízení, bude to každopádně nějakou dobu trvat, přesněji řečeno několik týdnů.

Dnes nejčtenější

.