Zavřít reklamu

I když výchozí službou pro objevování nového obsahu je na smartphonech a tabletech Galaxy titul Samsung Free, mnoho lidí před ní dává přednost službě Google Objevit. Té však chyběla jedna zásadní funkce, a to možnost blokovat videa z konkrétních YouTube kanálů.

Služba Google Objevit primárně zobrazuje články z webu, které jsou pro uživatele nejrelevantnější. Pokud vás obsah z určité stránky obtěžuje, máte možnost články z tohoto zdroje blokovat. Někdy služba také zobrazuje videa z YouTube a YouTube Shorts. I ty můžete blokovat, ale jen jako celý zdroj; pokud jste chtěli zastavit zobrazování videí z konkrétního kanálu, nebylo to možné. To se však nyní naštěstí mění.

Google službu aktualizoval o možnost „Don’t show content from (channel) on YouTube“ (Nezobrazovat obsah z kanálu na YouTube), která dělá přesně to, co uživatelé služby podle amerického technologického obra žádali nejvíce. Pokud se vám obsah z určitého YouTube kanálu nelíbí, stačí vybrat tuto možnost a videa z tohoto kanálu ve službě již neuvidíte. I nadále máte možnost blokovat videa z Youtube jako celek. Nová funkce je dostupná v nejnovější verzi aplikace Google. Pokud ji na svém zařízení nevidíte, zkuste aplikaci aktualizovat z obchodu Google Play.

Dnes nejčtenější

.