Zavřít reklamu

Chcete se naučit novou dovednost? Asi vás nijak nepřekvapí, že se obrovskou spoustu nových věcí můžete naučit díky nejrůznějším aplikacím. V dnešním článku vám představíme čtveřici aplikací, které vám umožní být zase o něco chytřejší a šikovnější.

Duolingo

Když se řekne „učení jazyků na mobilu“, vybaví se většině lidí Duolingo. Skutečně se jedná o aplikaci, která vás dokáže naučit spoustu jazyků, a to hravou, efektivní formou. Pokud vám nevadí určitá omezení, můžete Duolingo využívat zcela bezplatně. Procvičíte si jak psaní, tak i výslovnost, a za svůj úspěch budete získávat virtuální odměny. Naučit se cizí jazyk můžete i s pomocí nástroje Landigo.

Stažení v Google Play

Kitchen Stories

Aplikace Kitchen Stories slibuje, že vás naučí vařit jednoduchá i složitější jídla, a to krok za krokem, názorně a srozumitelně. Kromě receptů zde najdete videa ve vysoké kvalitě, díky kterým se naučíte jednotlivé postupy jak na pečení, tak i na vaření. Aplikace je vhodná pro začínající i pokročilé kuchaře a pekaře.

Stažení v Google Play

Khan Academy

Khan Academy vás naučí… prakticky cokoliv. Od matematiky či geometrie přes biologii a zeměpis až po hudební nauku. V aplikaci najdete spoustu bezplatných interaktivních kurzů, které si můžete uložit pro offline použití. Své znalosti si můžete následně ověřit v nejrůznějších kvízech.

Stažení v Google Play

wikiHow

wikiHow je neuvěřitelně hluboká studnice návodů všeho druhu. Chcete se ostříhat, vytapetovat ložnici, vypořádat se s rozchodem nebo zapojit tiskárnu? Aplikace wikiHow vám poradí. Kromě více či méně bizarních návodů a postupů zde najdete i fotografické a video ukázky, vybrané návody si můžete ukládat pro pozdější offline přečtení.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.