Zavřít reklamu

Samsung údajně vyvíjí novou bezdrátovou nabíječku, která má v názvu slovo Hub. To naznačuje, že by měla být schopná nabíjet více zařízení najednou, včetně smartphonů Galaxy a chytrých hodinek Galaxy Watch.

Podle webu SamMobile odkazujícího se na nizozemský server GalaxyClub se bude nová bezdrátová nabíječka nazývat Wireless Charger Hub a mohlo by jít o nástupce nabíječky Wireless Charger Trio, kterou Samsung uvedl na trh v předloňském roce. Na scénu by nabíjecí zařízení mohlo být uvedeno přibližně ve stejnou dobu jako řada Galaxy S23 začátkem příštího roku. Jeho specifikace a cena jsou v tuto chvíli neznámé, je však možné, že bude stát stejně či velmi podobně jako zmíněná nabíječka, která do prodeje vstoupila za 99 dolarů.

Jestli bude mít nová bezdrátová nabíječka stejný design jako Wireless Charger Trio, tedy zda bude či nebude plochá, se teprve uvidí. Vzhledem k tomu, že nové chytré hodinky Samsungu Galaxy Watch5 Pro nefungují zcela s plochými bezdrátovými nabíječkami, pokud není nejprve odstraněn pásek D-Buckle, je změna tvaru je docela pravděpodobná. Za zmínku stojí, že Samsung podle všeho také pracuje na nabíječce, která nese modelové označení EP-P9500. I když o tom můžeme v tuto chvíli jen spekulovat, je možné, že pod tímto označením se skrývá právě Wireless Charger Hub.

Související články

Dnes nejčtenější

.