Zavřít reklamu

Samsung nyní mezi uživatele zavádí novou verzi své aplikace webového prohlížeče Internet. Nejedná se o verzi 19 vycházející z beta verze, ale verzi řešící chybu, která na některých zařízeních bránila zobrazování záložek.  

Nová aktualizace posouvá aplikaci Samsung Internet na verzi 18.0.4.14. Kromě opravy problému se záložkami vyskytujících se u některých zákazníků zlepšuje také nejnovější verze internetového prohlížeče jihokorejského výrobce stabilitu a samozřejmě přináší i nejnovější bezpečnostní záplaty.

Verze 18.0.4.14 je relativně malá aktualizace. Pokud jste neměli se záložkami problémy, pravděpodobně ji ani nepostřehnete, jinak se ale jedná o velmi vítanou verzi. V seznamu jejích změn nicméně není uvedeno, která zařízení Galaxy měla před touto aktualizací se záložkami problémy, takže se hodí instalovat ji i z čistě preventivních důvodů – pokud ji tedy samozřejmě aktivně používáte.

Společnost mezitím testuje nové funkce Internetu v beta verzi 19.0, včetně dlouho očekávané funkce synchronizace záložek s Chromem. Zatím není známo, kdy by tato verze mohla opustit fázi beta a dostat se do veřejné verze aplikace. Tyto aktualizace nezávislé na systému a One UI mají velkou výhodu před řešením Applu v jeho iOS. Ten aby mohl aktualizovat svou vlastní aplikaci, musí k tomu vydat i aktualizaci celého operačního systému. I proto se pak u něho i na drobné opravy čeká neúměrně dlouho.

Samsung Internet Browser v Google Play

Dnes nejčtenější

.