Zavřít reklamu

Volby 2022 se nezadržitelně blíží. Ať už se rozhodnete dát hlas komukoliv, určitě vás bude zajímat také průběh voleb a související novinky. Pro tyto účely si do svého smartphonu s Androidem můžete nainstalovat hned několik různých aplikací, díky kterým budete v průběhu voleb 2022 neustále v obraze.

iSněmovna

Jak název napovídá, aplikace jménem iSněmovna je určená všem, kteří chtějí mít dokonalý přehled o dění v Poslanecké sněmovně ČR. V iSněmovně najdete jak záznamy, tak i živé přenosy ze Sněmovny. V aplikaci si můžete nastavit také upozornění na jednotlivé přenosy.

Stažení v Google Play

FlashNews

FlashNews je velice propracovaná tuzemská zpravodajská aplikace, která vám přinese nejnovější zpravodajství z domova i ze světa, a to ze zdrojů, které si sami zvolíte. Samozřejmostí je možnost notifikací na nejdůležitější zprávy a bohaté možnosti přizpůsobení. Kromě klasických zpráv vám FlashNews umožní sledovat také novinky a aktuality, týkající se místa vašeho bydliště.

Stažení v Google Play

iVysílání

Pokud rádi sledujete veřejnoprávní televizi, můžete si do vašeho smartphonu nainstalovat aplikaci iVysílání. Najdete zde nejen obsáhlý archiv všech pořadů s možností zpětného přehrání (tam, kde to autorská práva umožňují), ale také možnost sledovat televizní vysílání veřejnoprávních kanálů online zdarma.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.