Zavřít reklamu

Samsung dnes odhalil, že funkce Fun Mode, která integruje filtry Snapchatu AR Lenses do aplikace fotoaparátu vybraných modelů řady Galaxy A, byla od svého spuštění v loňském roce použita více než 2,5miliardkrát. Funkce uživatelům smartphonů Galaxy A umožňuje na snímky a videa aplikovat hravé, osobité filtry a vytvářet tak unikátní a zábavný obsah, který mohou sdílet s přáteli nebo nahrávat na sociální média.

Fun Mode je výsledkem vize Samsungu a společnosti Snap využít nejnovější technologie k poskytování příjemných zážitků z fotografování. Funkce je postavena na sadě nástrojů Snapu Camera Kit, jež vývojářům a firmám umožňuje přinést rozšířenou realitu společnosti do jejich vlastních aplikací. Nyní je už Fun Mode nicméně dostupný také na vybraných modelech řad Galaxy S, Note, Z, F a M.

Samsung a Snap pracují na tom, aby uživatelům nabídly poutavější a lokalizovanější zážitky. Loni spustily regionálně specifické AR filtry v Indii a od té doby se rozšířily do dalších zemí včetně Německa, Brazílie, Mexika nebo Indonésie. „AR filtry jsou způsobem, jakým se přes čtvrt milionů uživatelů Snapchatu každý den zapojuje do rozšířené reality a my jsme nadšeni, že tyto zážitky našly ohlas i v komunitě Samsung Galaxy,“ uvedl Ben Schwerin, viceprezident oddělení Content and Partnership společnosti Snap. „Integrace sady Camera Kit do proprietárního fotoaparátu Samsung Galaxy je příležitostí spolupracovat na poutavých lokálních zážitcích z rozšířené reality a přinášet je uživatelům Galaxy po celém světě,“ dodal.

Telefony Galaxy A koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.