Zavřít reklamu

Nově přepracované AirPody Pro přinášejí ještě vyladěnější zvukový zážitek, vylepšené aktivní potlačování hluku a adaptivní režim propustnosti kdy tlumí ještě víc rušivých zvuků z okolí. Prostorový zvuk pak získává mimořádně osobní rozměr. Je toho hodně, čím druhá generace boduje.  

Apple představil AirPods Pro 2  spolu s iPhony 14 a novou paletou Apple Watch. Něco si ale od Galaxy Buds přece jen půjčuje, a je to dotykové ovládání, které umožňuje upravovat hlasitost přejetím prstem. Díky velkému skoku ve výdrži baterie na jedno nabití pak vydrží hrát celých šest hodin, čímž jasně Galaxy Buds2 Pro převyšují. Jejich pouzdro pak disponuje zásobárnou na 30 hodin poslechu.

AirPods Pro 2 a čip H2

Tím hlavním je čip H2, který má být dokonale sehraný se speciálně zkonstruovaným budičem a zesilovačem, takže dokáže rozeznít čisté výšky i mohutné basy. Používá nové adaptační algoritmy, a proto zpracovává zvuk rychleji a dolaďuje ho přímo v momentu, kdy ho slyšíte. Předělaný mikrofon namířený dovnitř také využívá algoritmy na vylepšení srozumitelnosti hlasu a speciálně konstruovaný budič a zesilovač minimalizují zkreslení zvuku při přehrávání.

Díky dvakrát účinnějšímu potlačování hluku oproti předchozí generaci sluchátek mají AirPody Pro s čipem H2 rozehrát koncert zasazený do naprostého klidu. Zajímavé je, že v balení jsou čtyři velikosti silikonových špuntů včetně nové varianty XS, a tak sluchátka pohodlně sednou širšímu okruhu posluchačů.

Aby se přehrávání mohlo líp přizpůsobit tvaru ucha, TrueDepth kamera iPhonu ve spolupráci s personalizovaným prostorovým zvukem naskenuje geometrii vaší hlavy a vytvoří váš osobní profil. Ten se synchronizuje mezi všemi zařízeními, a tak bude zážitek z poslechu vždycky a všude prý dokonalý. Protože Apple implementoval čip U1 i do krabičky, můžete ji při ztrátě lépe najít. 

Pokroky zde tedy jsou, o všem ale samozřejmě rozhodně realita, protože papírové hodnoty mohou vypadat značně nadneseně. Objednávky začínají 9. září, sluchátka jsou do prodeje od 23. září. Cena AirPods Pro (2.generace) je 7 290 Kč. S novinkou ale Apple zdražil AirPods 2. a 3. generace.

AirPody Pro 2. generace si budete moci koupit zde

Dnes nejčtenější

.