Zavřít reklamu

Dnes je pro Apple den D, protože od 19. hodin našeho času zahájí představení iPhone 14 a 14 Pro, dočkat bychom se však měli i Apple Watch Series 8, Apple Watch Pro a spekuluje se i o Apple Watch SE 2. generace a 2. generaci AirPods Pro. Chcete-li být u toho, můžete celou událost sledovat s námi. Není vyloučeno, že se dočkáme ještě nějakého překvapení. 

Keynote je samozřejmě důležitá pro celý mobilní trh. Budou na ní totiž představeny největší konkurenti pro portfolio Samsungu, tedy jeho řadu Galaxy S22 a stejně tak Galaxy Watch5 a popřípadě Galaxy Buds2 Pro. Skládačky jihokorejského výrobce by ale mohly zůstat v klidu, protože se nepředpokládá, že Apple s nějakým svým ohebným řešením už přijde. I když i iPhony jim jistě patřičně zatopí.

Apple bude celou konferenci streamovat na svém YouTube kanálu, kdy pod tímto odstavcem najdete přímý odkaz, můžete jej tedy sledovat i zde, aniž byste se někam přesměrovávali. Dále bude přenos dostupný samozřejmě i na stránkách Applu, kde ale ještě není stream připraven a dostupný bude krátce před zahájením události.

Představení iPhone 14 v češtině 

I když YouTube a stránky Applu nabízejí titulky, jsou ty anglické. Pokud tedy zrovna touto řečí dvakrát nevládnete, můžete celý videopřenos představení iPhone 14 a dalších produktů sledovat na našem partnerském magazínu Letem světem Applem zde. Právě tam bude probíhat česky psaný přepis, v němž bude celá Keynote patřičně reflektována.

Český přepis Apple Keynote sledujte zde

Dnes nejčtenější

.