Zavřít reklamu

Chytré hodinky Galaxy Watch5 Pro a jejich řemínek D-Buckle jsou kvůli ne úplně pochopitelnému designovému opomenutí nekompatibilní s většinou řešení bezdrátového nabíjení. Ze stejného důvodu nejsou kompatibilní ani s technologií Wireless Powershare, pokud řemínek nesundáte, což není úplně nejelegantnější či nejpohodlnější řešení. Samsung si je toho už také vědom, a proto nyní přišel s řešením v podobě nabíjecího stojánku.

Nabíjecí stojánek má název Galaxy Watch Charging Cradle a je zalistován na stránkách amerického Samsungu. Zatím není možné si jej koupit a ani není známa jeho cena. Otázkou také je, jestli bude dostupný i mimo USA.

Na stránkách nejsou uvedeny ani žádné specifikace stojánku. Vypadá to, že se nikdy neměl dostat na trh, ale musel být vyvinut jako řešení pro designové pochybení řemínku Galaxy Watch5 Pro. Korejský obr bude toto zařízení, které na první pohled trochu připomíná kávovar, s největší pravděpodobností prodávat jako volitelné příslušenství. Jak už ale bylo řečeno, jeho dostupnost a cenu v tuto chvíli neznáme.

Galaxy Watch5 a Watch5 Pro koupíte například zde

Související články

Dnes nejčtenější

.