Zavřít reklamu

Příští vývojářská konference Samsungu bude zaměřena na SmartThings a proběhne 12. října, a to offline i online. Fyzicky se bude konat na sanfranciském výstavišti Moscone North.

Korejský technologický gigant uvedl, že jeho každoroční konference se bude převážně soustředit na platformu pro chytrou domácnost SmartThings. Společnost na ní představí svou vizi pro budoucnost a ukáže vylepšení, která učinila ve svém softwaru, službách a na platformách. Mimo jiné předvede technologii s názvem Calm technology, která umožňuje více chytrým zařízením mezi sebou bezproblémově komunikovat a zlepšit tak uživatelský zážitek.

Samsung také řekne více o novějších funkcích a technologiích, které přináší do nadstavby One UI, systému Tizen, platformy Matter, hlasového asistenta Bixby nebo aplikace Samsung Wallet. Matter je nový standard pro chytrou domácnost a Samsung jej vyvíjí spolu s dalšími technologickými obry, jako je Google, Apple, Amazon a další. Díky němu bude například možné ovládat chytré světlo SmartThings pomocí aplikace Apple HomeKit.

Hlavní proslov na konferenci bude mít místopředseda představenstva společnosti Samsung Electronics a šéf divize Device eXperience Jong-Hee Han. Po něm vystoupí sedm dalších řídících pracovníků Samsungu, včetně šéfa platformy SmartThings Marka Bensona.

Dnes nejčtenější

.