Zavřít reklamu

Pokud jste navštěvovali školu v době předsmartphonové, možná jste i vy z úst učitelů někdy slyšeli varování, že nebudete mít vždy po ruce nebo v kapse kalkulačku. Doba se ale změnila. Nastoupily chytré telefony, které nám dokáží posloužit jako komunikační centrum, nástroj pro zábavu, přenosná kancelář i kalkulačka. Jaké softwarové kalkulačky pro Android stojí za povšimnutí?

HandyCalc Calculator

HandyCalc je kalkulačka, která si sice samozřejmě poradí i se základními výpočty, svůj pravý potenciál vám ale naplno ukáže až při komplexnějších operacích. Umí si poradit s funkcemi, odmocninami a celou řadou dalších operací a výpočtů. Mezi její další funkce patří paměť na poslední výpočty, podpora pro konverze jednotek a měn, podpora pro grafy nebo třeba nápověda pro výpočty.

Stažení v Google Play

HP Prime Lite

HP Prime Lite je kalkulačka s originálním uživatelským rozhraním a spoustou velmi užitečných funkcí pro vaše základní i pokročilé výpočty. Nabízí možnost vykreslování grafů funkcí, integrovanou kontextovou nápovědu, podporu pro multi-touch, bohaté možnosti přizpůsobení a doslova stovky matematických funkcí a příkazů, které přijdou vhod nejen vysokoškolským studentům.

Stažení v Google Play

Mobi Calculator

Mobi Calculator je kalkulačka pro Android s přehledným uživatelským rozhraním a snadným ovládáním. Poradí si se základními i pokročilejšími výpočty, nabízí možnost volby motivu, zobrazení historie výpočtů, funkci duálního displeje a spoustu dalšího. Na rozdíl od některých jiných kalkulaček nicméně nenabízí vykreslování grafů funkcí.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.