Zavřít reklamu

Školní rok opět začal, na obzoru se rýsuje také zahájení akademického roku. Pokud se chcete letos do školy vybavit opravdu po všech stránkách, můžete si do vašich smartphonů stáhnout aplikace, které se vám v průběhu studia budou určitě hodit. Vybírat můžete třeba z našich dnešních tipů.

03

Microsoft Lens – když se vám nechce přepisovat poznámky

Aplikaci Microsoft Lens využijí zejména studenti středních a vysokých škol. Nabízí funkci skenování textu a jeho případného převodu do PDF, takže vám umožní vyfotit si nejrůznější zápisky, poznámky na tabulích, ale třeba také dokumenty, a během chvilky je uložit do vašeho telefonu ve formátu PDF nebo jiném.

Stažení v Google Play

TimeTable++ pro dokonalý přehled o rozvrhu

Někdy může být těžké udržet si přehled o vašem rozvrhu a všech souvisejících úkolech a aktivitách. Naštěstí existuje aplikace TimeTable++, která vám umožní zapsat si a spravovat váš školní rozvrh i další plány, poznamenávat si úkoly, poznámky, změny v rozvrhu a další. Samozřejmostí je možnost sdílení vašich rozvrhů a plánů s dalšími uživateli.

Stažení v Google Play

Google Keep na poznámky a úkoly

Google Keep je užitečný, propracovaný a navíc zcela bezplatný nástroj, který vám výtečně poslouží při pořizování poznámek a seznamů všeho druhu. Nabízí perfektní spolupráci a kompatibilitu s dalšími aplikacemi, službami a nástroji od společnosti Google, a nabízí také možnost spolupráce, podporu hlasového a ručního zadávání nebo třeba podporu pro kreslení.

Stažení v Google Play

Sleep as AnDroid: Chytrý budík

Se zahájením školního roku končí prázdninový režim a nastává – pro mnohé značně problematické – každodenní brzké ranní vstávání. Jak vstávání, tak i usínání vám dokáže usnadnit a zpříjemnit aplikace Sleep as Android od českého vývojáře Petra Nálevky. Nabízí funkci chytrého buzení, sledování spánku, možnost propojení s nositelnou elektronikou a dokonce funkci pro zastavení chrápání.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.