Zavřít reklamu

Videa pořizuje na své smartphony jistě valná většina z vás. Smartphony od Samsungu nabízí řadu užitečných nativních nástrojů pro úpravu těchto videí, může se ale stát, že vám tyto nativní nástroje nebudou z jakéhokoliv důvodu vyhovovat. Právě pro tyto chvíle se hodí sáhnout po některé z aplikací, které vám představujeme v našem dnešním článku.

Premiere Rush: Video Editor

Aplikace z dílny společnosti Adobe jsou na poli kreativity zárukou kvality. Výjimku v tomto směru netvoří ani aplikace Premiere Rush: Video Editor. Tento funkcemi nabitý pomocník vám umožní upravovat rychlost, zvuk i délku vašich videí, nabízí nástroje pro slučování i stříhání klipů, práci se stopami a mnohem více. Premiere Rush nabízí také možnost práce s textem, efekty či samolepkami.

Stažení v Google Play

PowerDirector – Video Editor

Mezi osvědčené hráče na poli editovacích aplikaci (nejen) pro Android patří také PowerDirector – Video Editor. Tato aplikace nabízí prakticky vše, co potřebujete pro úpravu svých videí, počínaje nástroji pro úpravu vzhledu, přes nástroje pro střih, slučování nebo třeba otáčení videa, až po nástroje pro práci s textem, animovanými titulky nebo třeba dabingem. Samozřejmostí je možnost přidání efektů, koláží nebo překrývajících se záběru ve stylu „obraz v obrazu“.

Stažení v Google Play

FilmoraGo

FilmoraGo je užitečná aplikace pro tvorbu a úpravu vašich videí. Nabízí nástroje pro střih, vylepšování, práci s textem, samolepkami i filtry, stejně jako nástroje, které ocení zejména tvůrci obsahu pro sociální sítě. Ve FilmoraGo můžete k vašim videím přidávat také hudbu, pohrát si s pozadím, vzhledem, a řadou dalších parametrů.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.