Zavřít reklamu

Mít v používaném zařízení aktuální operační systém je poměrně důležité. Pokud se budeme bavit o telefonech, tak to samozřejmě i z důvodu jejich zabezpečení. Pokud jde ale o sluchátka, tak ty většinou zlepšují kvalitu jejich přednesu a sem tam přihodí i nějakou tu funkci navíc. Takže jak aktualizovat Galaxy Buds2 Pro? 

Samsung začal svá nejnovější profesionální sluchátka prodávat 26. srpna a už na ně stihl vydat aktualizaci jejich softwaru. Protože je již v redakci testujeme, tak jsme samozřejmě aktualizaci podstoupili a níže vás jí provedeme. Ta aktuální přináší nejen zlepšení stability zařízení a opravy chyb, ale podle Samsungu i nové a zdokonalení funkce stejně jako další zlepšení výkonnosti. Už při procesu párování si můžete u Galaxy Buds zapnout automatické aktualizace, pokud nad nimi chcete mít ale přehled, lze sluchátka aktualizovat prakticky kdykoli skrze aplikaci Galaxy Wearable.

Jak aktualizovat Galaxy Buds2 Pro a další sluchátka Samsungu 

  • Otevřete aplikaci Galaxy Wearable. 
  • Pokud máte připojeny i hodinky, přepněte se dole na sluchátka. 
  • Sjeďte níže a vyberte Nastavení sluchátek. 
  • Sjeďte úplně dolů a vyberte Aktualizace softwaru sluchátek. 
  • Klepněte na Stáhnout a instalovat (níže si můžete nastavit automatické aktualizace). 
  • Nyní proběhne kontrola aktualizací. Pokud je nějaká k dispozici, zobrazí se vám Co je nového. 
  • Chcete-li tedy nyní sluchátka aktualizovat, vyberte Aktualizovat. 

Proběhne stahování aktualizace a její kopírování. Nezapomeňte na ten fakt, že je důležité nechat při procesu aktualizace pouzdro sluchátek otevřené. Při aktualizaci se sluchátka samozřejmě odpojí od telefonu, takže je nelze po danou dobu používat.

Galaxy Buds2 Pro koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.