Zavřít reklamu

Za dveřmi centrály společnosti Samsung Electronics žije zaměstnanec, který přišel z planety velmi vzdálené té naší. Sérií záhadných událostí se tento tvor stal přísně tajným inženýrem Samsungu a pomohl mu vyvinout inovativní technologie, které podněcují kreativitu uživatelů a které zároveň posilují jejich osobnost. Seznamte se s novým virtuálním avatarem Samsungu jménem G.NUSMAS.

G.NUSMAS je malý, modrý mimozemšťan s velkýma očima ve tvaru korálků, jenž vznikl z vtipu, který si lidé dělají vždy, když Samsung představí nový, unikátní produkt – že musel najmout mimozemšťana, aby navrhl a vyvinul tak inovativní technologii. Na první pohled tak trochu připomíná dnes již ikonického maskota Alzy Alzáka.

Samsung svého nového virtuálního avatara vytvořil proto, aby se spojil s mladšími generacemi zákazníků, konkrétně mileniály a generací Z. Mimochodem, jméno G.NUSMAS (pokud jste na to dosud nepřišli), je „Samsung“ napsaný pozpátku. Jeho domovská planeta Nowus-129, vzdálená od Země 100 milionů světelných let, je zase pozpátku napsanou adresou sídla Samsungu v Jižní Koreji Suwon 129.

Samsung plánuje vydat sérii krátkých videí, která podrobně popíší mimozemšťanův příběh, počínaje jeho narozením a „náhodným“ příchodem na naši planetu. G.NUSMAS v nich bude zpívat, tančit a interagovat s různými zařízeními korejského giganta. Svůj debut si odbyde na veletrhu IFA 2022, který začíná 2. září. Spotřebitelé s ním budou moci komunikovat, a to prostřednictvím sociálních médií, metaverzu a dalších digitálních kanálů. Tak co, líbí se vám více zelený Alzák, nebo modrý G.NUSMAS?

Dnes nejčtenější

.