Zavřít reklamu

Bylo tomu už v roce 2019, kdy byla vydána aplikace Apple TV pro chytré televizory Samsung. Ta mimo jiné nabízí uživatelům přístup i ke streamovací službě Apple TV+. Společnost nyní oznámila časově omezenou akci, která poskytne obsah platformy majitelům televizí Samsungu na tři měsíce zdarma. 

Od Samsungu je to vskutku ojedinělý krok, ale protože nemá žádnou vlastní streamovací službu, která by Apple TV+ a ostatním mohla konkurovat, nemusí mu to tolik vadit. Zajímavé je spíše to, že se domluvil právě s Applem, tedy jeho největším rivalem na poli chytrých telefonů, který má před sebou představení iPhone 14. Nová generace telefonů americké společnosti bude v prodejích té jihokorejské jistě patřičně zatápět. Tímto navíc Samsung Apple ještě více popularizuje, takže se nedá úplně říci, že je toto načasování zrovna ideální.

Je důležité si ale uvědomit, že Samsung byl prvním výrobcem televizorů, který právě aplikaci Apple TV ve svém řešení podporoval. Tato úzká spolupráce tedy prakticky dále pokračuje a přináší výhody i pro Samsung. Bezpočet lidí na celém světě je totiž úzce svázáno s ekosystémem Applu, který naopak nemá svou televizi, i když v jeho portfoliu najdete smart box rozšiřující možnosti klasickým obrazovkám.

Vše, co potřebujete, je chytrý televizor Samsung 

Důležité je, že pokud si některý ze zákazníků Applu chce v příštích třech měsících koupit nový televizor, mohl by se přiklonit právě k tomu značky Samsung, protože s ním může získat tři měsíce Apple TV+ zdarma a rozšířené funkce, které televize Samsungu ve spojení s iPhony poskytují. Tato nabídka je k dispozici pro každého, kdo vlastní chytrou televizi Samsung z období 2018 až 2022 a lze ji aktivovat až do 28. listopadu. Akce platí pro celý svět, takže i pro nás. Stačí se zaregistrovat prostřednictvím aplikace Apple TV, kdy je postup jednoduchý, protože stačí na příslušné televizi spustit aplikaci a postupovat podle pokynů na obrazovce.

Televize společnosti Samsung koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.