Zavřít reklamu

I když Samsung pozastavil dodávky telefonů do Ruska, tamní luxusní smartphonová značka Caviar uvedla na scénu speciální edici jeho nového ohebného telefonu Galaxy Z Fold4. Ta zahrnuje čtyři varianty osazené vzácnými materiály, jimiž jsou titan, kůže, zlato, a dokonce i meteorické částečky.

Caviar uvede do prodeje 99 kusů varianty Black Rain Galaxy Z Fold4, 99 kusů Solar Eclipse, 29 kusů Canyon Diablo a stejný počet kusů Golden Meteor. Z hlediska hardwaru jsou všechny varianty stejné a budou dostupné s 256 nebo 512GB úložištěm.

Rozdíly mezi těmito variantami limitované edice čtvrtého Foldu spočívají ve vnějším designu, použitých materiálech a „honosných“ popisech, které je doprovázejí. Například u varianty Black Rain Caviar uvádí, že je určena pro „opravdové bojovníky a jedince s pevnou vůlí“. Varianta se chlubí titanovými ozdobami roztroušenými kolem titanového těla a kousky telecí kůže a její cena činí 9 610 dolarů (zhruba 239 tisíc Kč).

Varianta Solar Eclipse se zase pyšní ozdobami z 24karátového zlata a titanem a prodávat se bude za 9 700 dolarů (přibližně 241 tisíc Kč). Pak je tu varianta Canyon Diablo, která láká na kousíčky titanu a meteoritu a která bude stát 10 830 dolarů (necelých 270 tisíc Kč). Vrcholem limitované edice je varianta Golden Meteor, jejíž tělo je pokryto slitinou šperků a meteorickými částečkami ze tří různých meteorických kamínků a její rámy jsou pozlacené 24karátovým zlatem. Prodávat se bude za 11 030 dolarů (zhruba 274 tisíc Kč). Jen pro srovnání: „obyčejná“ verze nového Foldu se začne od 26. srpna prodávat za cenu začínající na 1 799 dolarech (u nás to bude od 44 990 Kč). Nabízet se bude v šedozelené, černé a béžové barvě.

Galaxy Z Fold4 předobjednáte například zde

Dnes nejčtenější

.