Zavřít reklamu

Řada z nás si neustále při všech možných příležitostech vytváří nejrůznější seznamy všeho druhu. Může se jednat o běžné nákupní seznamy, seznamy vybavení na dovolenou nebo třeba seznamy pracovních či studijních úkolů. Pro tvorbu a správu těchto seznamů můžete využít také aplikace pro váš chytrý telefon – v dnešním článku si ukážeme několik z nich.

Todoist

Multiplatformní Todoist patří mezi oblíbené aplikace pro tvorbu seznamů a to-do listů. Nabízí možnost tvorby a správy seznamů všeho druhu, přidávání termínů a dat dokončení, možnost organizování plánů a cílů spolu se sledováním vašeho pokroku a spolupráci s dalšími službami a aplikacemi, jako je Gmail, Google Kalendář a řada dalších. Samozřejmostí je také funkce vnořených úkolů.

Stažení v Google Play

Microsoft To Do

Přestože řada uživatelů stále teskní po předešlé aplikaci Wunderlist, její následovník v podobě Microsoft To Do rozhodně stojí minimálně za vyzkoušení. Řadu funkcí a principů ovládání má totožnou se zmíněným Wunderlistem, nabízí několik režimů zobrazení včetně zobrazení úkolů na daný den, možnost sdílení seznamů a spolupráce na nich a spoustu dalšího. Jeho nespornou výhodou je také to, že je zcela zdarma, a může se pochlubit přehledným uživatelským rozhraním a snadným používáním.

Stažení v Google Play

Google Keep

Další zcela bezplatnou, ale velmi dobře zpracovanou aplikací, kterou můžete využít k tvorbě, správě a sdílení (nejen) nejrůznějších seznamů, je Google Keep. Tato aplikace nabízí celou řadu funkcí, díky kterým se pro vás stane osobním multifunkčním zápisníkem, který si dokáže hravě poradit nejen se seznamy vašich úkolů, ale také s pracovními  či studijními poznámkami a celou řadou dalších užitečných věcí.

Stažení v Google Play

Remember the Milk

Nenechte se zmást názvem – aplikace Remember the Milk rozhodně nemusí nutně sloužit pouze k vytváření nákupních seznamů. Umí si totiž hravě poradit s jakýmikoliv jinými druhy seznamů, umožní vám jejich tvorbu, úpravu i sdílení všemi možnými způsoby, a nabízí možnost plánování úkolů, jejich třídění do kategorií a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.