Zavřít reklamu

Přestože většina uživatelů volí pro práci s dokumenty primárně počítače, čas od času může nastat situace, kdy potřebujete dokument přečíst nebo upravit na displeji vašeho telefonu. Které aplikace se pro tyto účely hodí nejvíce?

Dokumenty Google

Pokud potřebujete opravdu bezplatnou a zároveň kvalitní a spolehlivou aplikaci pro práci s dokumenty, rozhodně byste měli sáhnout po Dokumentech Google. Tato aplikace nabízí prakticky vše, co potřebujete pro práci s dokumenty, výhodou je také nabídka offline režimu, možnost spolupráce s ostatními uživateli v reálném čase, nebo třeba možnost prohlížení a úprav dokumentů prakticky odkudkoliv.

Stažení v Google Play

Microsoft Word

Další osvědčenou klasikou mezi aplikacemi pro čtení a správu textových dokumentů je Word od společnosti Microsoft. Microsoft svůj Word neustále aktualizuje a vylepšuje, takže budete mít neustále k dispozici všechny potřebné nástroje pro úpravu a tvorbu dokumentů včetně čtečky PDF souborů. Samozřejmostí je režim spolupráce, bohaté možnosti sdílení a další užitečné funkce. Některé z nich mohou být nicméně k dispozici pouze pro uživatele s předplatným Office 365.

Stažení v Google Play

Polaris Office

Polaris Office je multifunkční aplikace pro úpravu, prohlížení a sdílení dokumentů nejen ve formátu PDF. Nabízí podporu pro naprostou většinu běžných formátů dokumentů včetně prezentací, stejně jako podporu ručně psaného písma, možnost spolupráce s většinou cloudových úložišť nebo třeba režimu spolupráce. Polaris Office je v základní verzi zdarma, pro přístup k některým bonusovým funkcím je zapotřebí předplatné.

Stažení v Google Play

 

Docs to Go

Poslední aplikací, kterou vám v našem dnešním článku představíme, je Docs to Go. Tento nástroj nabízí podporu pro dokumenty MS Office i Adobe PDF, a umožňuje jejich prohlížení, úpravu a sdílení. Aplikace disponuje také nástroji pro přizpůsobení a personalizaci, jejím prostřednictvím můžete také prohlížet a upravovat prezentace.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.