Zavřít reklamu

Přinášíme seznam zařízení Samsungu, která v týdnu od 8. do 12. srpna obdržela softwarovou aktualizaci. Konkrétně jde o Galaxy A23, Galaxy A33 5G, Galaxy Fold a Galaxy Z Flip.

Telefony Galaxy A23 a Galaxy A33 5G a první „ohýbačky “ korejského obra Galaxy Fold a Galaxy Z Flip začaly dostávat srpnový bezpečnostní patch. U Galaxy A23 nese aktualizace firmwarovou verzi A235FXXU1AVG2 a jako první dorazila do Ruska, u Galaxy A33 5G verzi A3360ZHU3AVGA a jako první byla dostupná mimo jiné v Jižní Koreji a Hongkongu, u Galaxy Foldu verzi F900FXXU6HVG5 a jako první byla zpřístupněna ve Francii a u Galaxy Z Flipu nese update firmwarovou verzi F700FTBS9GVH1 a jako první dorazil mimo jiné do Itálie, Turecka, Indie, Egypta, Tuniska nebo Libanonu. Jako vždy si můžete dostupnost nové aktualizace zkontrolovat manuálně otevřením Nastavení→Aktualizace softwaru→Stáhnout a nainstalovat.

Aktuální bezpečnostní záplata opravuje přes čtyři desítky zranitelností nalezených v systému Android a softwaru Samsungu. Opravy Samsungu řeší mimo jiné únik MAC adres prostřednictvím Wi-Fi a NFC, zranitelnost typu únosu ve VPN bezpečnostní platformy Knox a v režimu DeX pro PC, nesprávné řízení přístupu ve službě DesktopSystemUI nebo manipulaci se seznamem aplikací, které mohou používat mobilní data ve službě Wi-Fi.

Telefony Samsung Galaxy koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.