Zavřít reklamu

Samsung Galaxy A33 5G je určen pro ty, kteří nepotřebují nejvýkonnější zařízení, pořád ale chtějí kvalitu za rozumnou cenu. Telefon tak poskytuje mnohé funkce vrcholné řady Galaxy S, design je pak totožný i s vyšším modelem v podobě Galaxy A53 5G. Pokud chcete své zařízení ideálně chránit proti náhodnému poškození, těžko najdete lepší řešení než to společnosti PanzerGlass. A to pořád za přijatelné peníze. 

Samozřejmě můžete vybírat z přehršle variant a barev, protože krytů pro Galaxy A33 5G je k dispozici opravdu hodně. Jenže skutečně chcete polevovat ze standardů, které nastolila společnost PanzerGlass? Ano, můžete si koupit prachobyčejný kryt, který vám časem zežloutne, a to zařízení chrání vlastně jen s ohledem na škrábance, protože používá nekvalitní materiály. PanzerGlass je jiná liga, protože zde najdete i mnohé certifikace.

Stále krásně čistý 

PanzerGlass HardCase pro Samsung Galaxy A33 5G spadá do tzv. Clear Edition. Je tedy kompletně průhledný tak, že v něm váš telefon pořád dostatečně vynikne. Kryt je pak vyroben z TPU (termoplastický polyuretan) a polykarbonátu, kdy je jeho převážná část zhotovena i z recyklovaných materiálů. Důležité je, že výrobce garantuje to, že vám po čase tento kryt nezežloutne, takže si pořád uchovává svůj neměnný transparentní vzhled.

Nastolené standardy 

Odolnost na prvním místě – to je to, co od krytu primárně očekáváte. PanzerGlass HardCase pro Samsung Galaxy A33 5G vaše očekávání splní na 100 %, protože má certifikaci MIL-STD-810H. Jedná se o vojenskou normu Spojených států amerických, která klade důraz na přizpůsobení environmentálního designu zařízení a testovacích limitů podmínkám, kterým bude zařízení vystaveno po celou dobu jeho životnosti. Aby toho nebylo málo, je přítomna i antibakteriální úprava podle IOS 22196 a JIS 22810, která zahubí na 99,99 % známých bakterií. Kryt za to vděčí sklu s fosfátovým stříbrem (308069-39-8).

V mžiku nasadíte, v mžiku sejmete 

Krabička se svým vzhledem nijak nevymyká celé řadě krytu PanzerGlass, takže i zde najdete vypsané veškeré přednosti krytu včetně toho, jak jej na zařízení ideálně nandat a samozřejmě i sundat. Vždy je třeba začínat u prostoru u fotoaparátů, protože zde je kryt nejpružnější díky tomu, že je zde tenký kvůli výstupu foto modulu. Vzhledem ke své antibakteriální povrchové úpravě obsahuje také fólii, kterou je třeba sloupnout. Je jedno, jestli to uděláte před nebo až po nasazení krytu. Spíše zkuste před jeho samotným nasazením nesahat na vnitřní stranu, na které by pak mohly být vidět otisky prstů a další nečistoty.

Ochrana ze všech stran 

Na krytu najdete veškeré důležité prostupy pro USB-C, reproduktory, mikrofony, kamery i LED. Jak je zvykem, tlačítka hlasitosti a tlačítko displeje jsou kryté. Jejich ovládání je ale pohodlné a jisté. Kdybyste se chtěli dostat k SIM a microSD kartě, musíte kryt ze zařízení sundat. Kryt v ruce nijak neklouže, jeho rohy jsou patřičně zesíleny, aby byl telefon maximálně chráněn. Pořád má ale minimální rozměry proto, aby telefon zbytečně nezvětšoval. Cena krytu je vzhledem k vlastnostem více než přijatelných 699 Kč, v případě nákupu přímo na stránkách Panzer Glass stojí 19,95 eur. Pokud pak máte na svém zařízení ochranné sklo (třeba právě to od PanzerGlass), tak si vzájemně nijak nepřekáží.

Kryt PanzerGlass HardCase pro Samsung Galaxy A33 5G koupíte např. zde

Dnes nejčtenější

.